Сообщения

26 травня, вівторок

Изображение
Добрий ранок, 11 клас. Впізнали? Як я вам сьогодні? Скажіть, красуня! Тести для підготовки до ЗНО екології. 1. Новозеландський плазун гатерія не облаштовує собі нори, а використовує гнізда буревісників. Коли птах уночі повертається до гнізда, гатерія вирушає на полювання. Укажіть тип взаємозв’язків між цими організмами. А мутуалізм         Б паразитизм         В коменсалізм      Г хижацтво 2. На острові Мадейра з 550 видів жуків близько 200 — безкрилі й нездатні до польоту, у інших видів жуків є довгі крила, що добре протистоять вітрам. Укажіть тип добору, результатом якого є така дивергенція. А стабілізуючий       Б рушійний       В розриваючий         Г штучний 3.Установіть правильну послідовність еволюційних подій історичного розвитку органічного світу. А виникнення більшості типів безхребетних тварин Б панування плазунів; поява перших ссавців В розквіт кам’яновугільних лісів; поява хвойних рослин, плазунів Г виникнення покритонасінних рослин; поява п

19 травня, вівторок

18 травня, понеділок

Изображение

15 травня, п"ятниця

14 травня, четвер

Изображение
Тож, друзі, будьте щасливі від  того, що ви  навчаєтесь  ще  у загальноосвітній школі :) 2 урок  - 10 клас. Історія України. Тема 61-62. Початок радянсько-німецької війни.                                                                             Окупація України військами Німеччини та її союзників.  Мета: Навчити визначати хронологічну послідовність та основні етапи подій Другої світової та Великої Вітчизняної війн; характеризувати геополітичні плани СРСР та Німеччини щодо України; показувати на карті місця основних воєнних подій; розвивати в учнів уміння та навички  на основі різних джерел інформації описувати героїчні події Великої Вітчизняної війни; складати характеристики та політичні портрети видатних українських полководців та героїв війни; порівнювати різні точки зору щодо оцінок начального етапу Великої Вітчизняної війни; виховувати любов до Батьківщини, почуття національної гідності. Тип уроку : урок засвоєння нових знань. Хід уроку ІІ . Актуалізація о